REJS MSC EURIBIA: PERŁY EMIRATÓW ARABSKICH

Rejsy statkami pasażerskimi to uczucie wolności, spotkanie z naturą na lądzie i mnóstwo wspaniałej zabawy na statku. Bez względu na to, czy ktoś marzy o romantycznej ucieczce we dwoje czy wielkiej przygodzie w gronie przyjaciół - rejs statkiem pasażerskim spełni wszelkie oczekiwania. Luksus i niewiarygodna wygoda podczas podróży, wyśmienite potrawy prawie przez całą dobę i kompetentna obsługa służąca pomocą - wszystko to uprzyjemni wspaniałe chwile na statku.

Rejsy wycieczkowe statkami to nowy i niezwykle wygodny sposób podróżowania. 

Dzień PROGRAM Wpłynięcie Wypłynięcie
Sobota Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie - 19:00
Niedziela Doha, Katar 08:00 18:00
Poniedziałek Bahrajn 08:00 19:00
Wtorek Na morzu - -
Środa Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie 07:00 21:00
Czwartek Sir Bani Yas Is, ZEA 08:00 18:00
Piątek Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie 09:00 23:59
Sobota Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie 00:01  


PROPOZYCJE WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH DLA GRUP ZORGANZOWANYCH
 
DUBAJ BY NIGHT – DUBAI MALL I FONTANNY - wyjazd wieczorem do centrum miasta – przejazd do Dubai Mall. Tu pod najwyższą na świecie wieżą Burj Khalifa znajdują się kompleks jednych z największych i najpiękniejszych na świecie „tańczących” fontann! Fontanna jest zainstalowana na 30 - hektarowym Burdż Chalifa Lake, a strumienie wody strzelają na wysokość 154 metrów, co równa się wysokości 50 piętrowego budynku. Fontanna ma długość 275 metrów i składa się z pięciu okręgów. Ponad 6600 świateł i 25 kolorowych projektorów stwarza niesamowity show. Kompleks został zaprojektowany przez twórców Fontanny Bellagio w Las Vegas.”
Czas około 2-3 h.
Cena około 20 USD (39 USD cena MSC)PORT DUBAJ wycieczka: CUDA NOWOCZESNEGO DUBAJU
Spotkanie z polskojęzycznym lokalnym przewodnikiem. Wycieczka po najciekawszych projektach architektonicznych, którymi Dubaj zadziwia cały świat. Krótki spacer z zadartą głową po Dubai Marina, malowniczym skupisku wieżowców powstałych nad sztucznym kanałem. Przejazd pod najnowsze atrakcje- Diabelski Młyn- Dubai Ain i The Pearl View Point. Przejazd do Madinat Jumeirah (zwanej Wenecją Dubaju) z licznymi kanałami wodnymi i tradycyjnym bazarem. Przejazd kolejką Monorail przez największą na świecie sztuczną wyspę Palma Jumeirah na jej wierzchołek gdzie znajduje się słynny hotel Atlantis. Na koniec - Foto-stop na plaży przy słynnym hotelu ”Żagiel” Burj Al Arab, wybudowanym na sztucznie usypanej wyspie - jednej z wizytówek miasta. Czas około 6 h.
Cena około 60 USD (75 USD cena MSC)PORT DOHA – KATAR
Zwiedzanie stolicy Kataru- DOHY. Panoramiczny przejazd obok Muzeum Sztuki Islamskiej, spacer promenadą Corniche. Wizyta w Wiosce Kultury o pięknej islamskiej architekturze, z operą, muzeami i galeriami. Przejazd do Perły Kataru, luksusowej dzielnicy na sztucznej wyspie w kształcie ostrygi z perłą, co nawiązuje do perłowego biznesu, z którego Katar słynął jeszcze przed „naftową gorączką”. Spacer do Souq Waqif – serca Dohy, tętniącego życiem historycznego bazaru z labiryntem orientalnych alejek, gdzie można kupić wszytko, od przypraw po biżuterię i bajecznie drogie sokoły. Foto stop pod Zegarem Mundialu i ew jednym ze stadionów.
Czas około 6 h.
Cena około 60 USD (79 USD cena MSC)PORT BAHRAJN
Zwiedzanie stolicy - Manamy. To spojrzenie na najważniejsze atrakcje Bahrajnu. Wizyta w Wielkim Meczecie Al-Fateh, jednym z największych na świecie. Łączący w sobie różnorodne style architektoniczne typowe dla Bliskiego Wschodu - może poszczycić się największą na świecie kopułą z włókna szklanego i może pomieścić jednocześnie 7000 wiernych, a także mieści Bibliotekę Narodową Bahrajnu. Panoramiczny objazd stolicy Manamy- Muzeum Narodowe Bahrajnu i Financial Harbour. Ew przejazd do pobliskiej wioski Janabiyah, aby odwiedzić jedną z farm wielbłądów lub odwiedziny na Manama Souq. Na koniec przystanek na zdjęcia w niesamowitym Bahrain World Trade Center w drodze powrotnej na statek.
Czas wycieczki około 6h.
Cena 60 USD (75 USD cena MSC)ABU DHABI - ZWIEDZANIE STOLICY ZJEDNOCZONYCH EMIRATÓW ARABSKICH
Spotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem. Zwiedzanie Heritage Village – muzeum - tradycyjnej wioski beduińskiej ze wspaniałą panoramą nowoczesnego ABU DABI i hotelu Emirates Palace (jednego z najdroższych na świecie). Przejazd przez ekskluzywną dzielnicę AL Bateen z rezydencjami szejków do największego i najpiękniejszego meczetu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiego Meczetu Szejka Zajida. (zwiedzanie) Przejazd przez wyspę Yas, na której znajdują się Park Ferrari oraz tor wyścigowy Formuły 1 oraz wizyta na tarasach widokowych przy Luwr Abu Dabi.
Czas wycieczki około 6h.
Cena 65 USD (79 USD cena MSC)SIR BANI YAS IS
Fantastyczny czas na plażowanie lub leniuszkowanie. Sir Bani Yas to największa naturalna wyspa w ZEA, która położona jest w Zatoce Perskiej. Na wyspie można wybrać się na przejażdżkę konną, nurkowanie lub po prostu zrelaksować się na plaży. 1977 r. Szejk Zayed ustanowił na tej wyspie rezerwat dzikiej przyrody i dziś zajmuje on ponad połowę jej powierzchni wyspy, gdzie dziko żyje ponad 10 000 różnych przedstawicieli fauny.
POBYT NA WYSPIE I PLAŻOWANIE GRATIS

***Dla chętnych - atrakcją jest około krótkie safari (1h) w trakcie którego podziwiać można z bliska oryksy, gazele, żyrafy, hieny czy gepardy.
CENA – REZERWACJA NA 14 dni przed rejsem- czas trwania 1 godzina:
OBJAZD AUTOKAREM – 45 € lub JEEP SAFARII 73 €EMIRAT DUBAJ - PORT DUBAJ - wycieczka DUBAJ – STARE MIASTO I BURJ KHALIFA
Spotkanie z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem. Zwiedzanie najnowocześniejszej części miasta – Downtown Dubai z największym centrum handlowym na świecie Dubai Mall, oraz z najwyższym budynkiem świata Burj Khalifa (828 metrów wysokości). Dla chętnych: wjazd na taras widokowy na 124 piętrze, z którego rozpościera się wspaniała panorama na całą metropolię. (+45 USD). Ewentualnie zwiedzanie Dubai Mall Akwarium lub czas na zakup pamiątek. Przejazd do STAREGO DUBAJU - spacer po najstarszej części miasta. Krótki rejs tradycyjną łodzią abrą na drugi brzeg Zatoki Dubaju do lokalnych klimatów na targu z przyprawami oraz słynnym targu ze złotem. (z największym na świecie pierścionkiem ze złota – waga 63 kg).
Czas wycieczki około 7h.
Cena ok 50 USD (80 USD cena MSC)


 
NA ŻYCZENIE – HIT NASZYCH OSTATNICH WYJAZDÓW!
REJS JACHTEM Z DUBAJ MARINA NA ZACHÓD SŁOŃCA – około 2-3 h – koszt ok 50 USD/os
MSC Euribia

 
Nazwa statku pochodzi od starożytnej bogini Eurybii, która wykorzystywała wiatry, pogodę i konstelacje do panowania nad morzami. Odpowiednio, wizją najnowszego statku MSC jest wykorzystanie najnowocześniejszych zrównoważonych technologii do ochrony i zachowania naszego morskiego ekosystemu. Bez względu na to, dokąd płynie, wyjątkowo zaprojektowany kadłub MSC Euribia jest pływającym dziełem sztuki, które pokazuje zaangażowanie MSC w zielony świat.
 
Statek jest napędzany LNG (Skroplony gaz ziemny - LNG) to najczyściej spalające się paliwo, które zmniejsza emisje, praktycznie eliminując tlenki siarki (SOx) i cząstki stałe oraz redukując tlenki azotu (NOx) o 85%. LNG zmniejszy emisje gazów cieplarnianych nawet o 20%. I zobowiązania do osiągnięcia zerowej emisji gazów cieplarnianych netto do 2050 roku. Ponadto kadłub statku pokryty jest specjalną farbą, która ogranicza rozwój mikroorganizmów, zmniejsza opór i utrzymuje sprawność w wodzie.

 
MSC Euribia oferuje swoim gościom 5 wyjątkowych basenów, w tym jeden z największych i najbardziej skomplikowanych parków wodnych na morzu. Baseny są w stanie wygodnie pomieścić ponad 1000 gości. Galeria Euribia to najdłuższa i najbardziej spektakularna kopuła LED na morzu, wewnętrzna Promenada mierząca 112 metrów, na której znajdują się zarówno restauracje, bary, butiki, Galeria Sztuki jak i liczne sklepy oraz Fabryka Czekolady.


Do dyspozycji gości jest również aż 16 barów wewnątrz statku jak i 5 barów zewnętrznych z zapierającym dech w piersiach widokiem, wspaniała strefa SPA oraz wiele innych rozrywek kulturalnych!
 • Le Grand Theatre - mieszczący 945 osób oferuje przedstawienia w stylu Broadway
 • Zespoły na żywo
 • Koncerty klasyczne
 • Karaoke
 • Hala holograficzna
 • Galeria Immersyjna
 • Most Himalajski
 • Amfiteatr4
 
 
DATA LOTU: 16.11 - 23.11.2024
PRZELOT BEZPOŚREDNI:  FLY DUBAJ
WYLOT: 15.11 O 20.35              PRZYLOT: 09.12 DUBAJ OK 06.00 
WYLOT DUBAJ: 23.11 O 15.35                    PRZYLOT: WARSZAWA O 19.10
CENA WYJAZDU ZA 1 OS W KABINIE 2 OS.
KABINA WEWNĘTRZNA PREMIUM FANTASTICA 1750€  = 1599 €*    
KABINA Z OKNEM BELLA 1950€ = 1740 €*   
KABINA Z BALKONEM BELLA 2150€ = 1890 €*    
KABINA Z BALKONEM FANTASTICA 2150€ = 1920 €*    


OPŁATY WLICZONE W CENĘ KABINY: opłaty portowe 160 €, opłaty serwisowe 84 €/os, transfery – lotnisko - port, port - lotnisko, ubezpieczenie KL i NNW pakiet BASIC ŚWIAT, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Turystyczny Fundusz Powierniczy, opieka pilota. 1 NOCLEG PRZED REJSEM W DUBAJU ze śniadaniem.
 • Przelot samolotem WARSZAWA - DUBAJ - WARSZAWA
 • Dzieci do 17,99 lat – zniżka 230 €

CENA NIE OBEJMUJE:
 • all inclusive: PAKIET EASY– 273 € lub PREMIUM – 350 €

CENA KABINY OBEJMUJE:
 • 8-dniowy rejs statkiem MSC EURIBIA – zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii (7 noclegów); wyżywienie – 3 główne posiłki, podwieczorek, bufet i przekąski o północy; korzystanie z basenu i innych urządzeń sportowo-rekreacyjnych – oraz opłaty wliczonę w cenę kabiny wyszczególnione powyżej.
CENA NIE OBEJMUJE:
 • wycieczek fakultatywnych w trakcie rejsu; korzystania z punktów usługowych na statku (fotograf, pralnia, SPA, Internet); ALL INCLUSIVE - napojów gazowanych i alkoholowych zamawianych w barach i do posiłków,

*Zarezerwuj W PROMOCJI do 30.03.2024 wpłacając TYLKO 100€ zaliczki !
Napisz do nas na REJS@MEGATOURS.PL

Kalkulacja ceny

Wybierz dodatkowe atrakcje:

Cena za wszystko:

0 zł

Opinie o nas

Katarzyna Jankowska
Nauczycielka
Od lat współpracujemy z Państwem i zawsze byliśmy zadowoleni z opieki pilota, warunków oraz wyżywienia w obiektach oraz z programu dostowanego do naszych potrzeb i oczekiwań.
Beata Imańska
nauczyciel
Po raz drugi uczestniczyliśmy z Państwem na wyciecze szkolnej. Kontakt - bardzo profesjonalny i miły, organizacja - SUPER! Pojedziemy i trzeci raz! :)
Sylwia Matuszak
Nauczycielka
Wycieczka spełniła nasze oczekiwania, wszyscy wrócili bardzo zadowoleni. Była szeroka oferta. W biurze panuje także bardzo miła atmosfera i dlatego jeździmy z Państwem już od lat.

Zobacz nowości

Piszemy dla was!
Zadzwoń do nas

Zapytaj o wycieczkęSzukasz dalej?

Poznaj cenę wycieczki z Twojej miejscowości

Napisz do nas
Niektórzy pytali też o?
Wyślij zapytanie

Dlaczego warto wybrać MEGA TOURS

Co nas wyróżnia

DOŚWIADCZENIE

Nasze doświadczenie to ponad 27 lat pracy w turystyce – nie można trafić lepiej, jeśli szukasz pomysłu na wycieczkę.

WYSOKA JAKOŚĆ

Nasz cel to dostarczanie wycieczek najwyższej jakości w najkorzystniejszej cenie.

WSPÓŁPRACA Z NAJLEPSZYMI

Dla naszych pilotów nie ma tajemnic i rzeczy niemożliwych – sami sprawdzili trasy i atrakcje, a co więcej uwielbiają swoją pracę.

PROGRAMY SZYTE NA MIARĘ

Specjalnie dla Ciebie sprawdzamy i polecamy najlepsze miejsca i najciekawsze atrakcje. Jesteśmy najlepsi w „szyciu wyjazdów na miarę”.

TO TY JESTEŚ WYJĄTKOWY

Ofertę dostosujemy do specyfiki grupy, chętnie przygotowujemy niestandardowe programy specjalnie dla Ciebie.

Z NAMI ZYSKASZ

Dostajesz piękne wspomnienia, wyjątkowe zdjęcia,  niesamowity zastrzyk pozytywnej energii i zapał do dalszych podróży. 

KUSZĄCE CENY

Twój budżet jest dla nas priorytetem i z zaangażowaniem dopasowujemy ceny do oczekiwań każdej grupy.

BEZPIECZEŃSTWO 

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Nasza kadra to profesjonaliści w tym co robią. U nas nie ma miejsca na przypadkowe osoby.

© 2024 Mega Tours Zielona Góra - wszystkie prawa zastrzeżone.
design by : rentlab.pl
Biuro podróży Mega Tours Zielona Góra, wczasy, wycieczki, last minute, wczasy z rodziną, turcja, tunezja, egipt, grecja, chorwacja, włochy, wyspy kanaryjskie
cookies

Ciasteczka Cookies i polityka prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek. Przeglądając ją wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie. 

Polub nas na FB

Zobacz nas w podróży

Zobacz nasze wyprawy