REJS ZACHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE

Szanowni Państwo w związku z obowiązującymi na ten moment obostrzeniami COVID 19 uniemożliwiającymi swobodne schodzenie ze statku i organizację wycieczek z polskimi przewodnikami na ten moment nie organizujemy wyjazdów zorganizowanych na rejsy. Naszym zdaniem obostrzenia wprowadzone przez MSC i Costa Cruises zakłócają swobodę, pełny komfort i radość z rejsowania.
ps. W/w obostrzenia mają wstępnie obowiązywać do końca października 2021 roku.

Rejsy statkami pasażerskimi
to uczucie wolności, spotkanie z naturą na lądzie i mnóstwo wspaniałej zabawy na statku. Bez względu na to, czy ktoś marzy o romantycznej ucieczce we dwoje czy wielkiej przygodzie w gronie przyjaciół - rejs statkiem pasażerskim spełni wszelkie oczekiwania. Luksus i niewiarygodna wygoda podczas podróży, wyśmienite potrawy prawie przez całą dobę i kompetentna obsługa służąca pomocą - wszystko to uprzyjemni wspaniałe chwile na statku.
Rejsy wycieczkowe statkami to nowy i niezwykle wygodny sposób podróżowania.

Data MSC DIVINA Wpłynięcie Wypłynięcie
Sat 30/04/2022 Genoa, Italy  - 18:00
Sun 01/05/2022 Civitavecchia, Italy 07:00 17:00
Mon 02/05/2022 Palermo, Italy 09:00 17:00
Tue 03/05/2022 Cagliari, Italy 09:00 18:00
Wed 04/05/2022 Palma de Mallorca, Spain 15:00 23:59
Thu 05/05/2022 Valencia, Spain 09:00 16:00
Fri  061/05/2022 Marseille, France 13:00 20:00
Sat 07/05/2022 Genoa, Italy 09:00 -
 • Dzień 1: PIĄTEK – wyjazd w godzinach popołudniowych z miejsca zbiórki –przejazd komfortowym autokarem do SAVONY.
 • Dzień 2: SOBOTA – WŁOCHY - SAVONA SAVONA - Przyjazd do SAVONY w godzinach porannych. Zakwaterowanie na statku. Obiad. Dla chętnych fakultatywnie spacer po Savonie: Piazza del Popolo, Katedra, savońska Kaplica Sykstyńska, forteca i promenada nadmorska. Ok. 18.00 – wypłynięcie z SAVONY. Obiadokolacja. Wieczorny program własny na statku: baseny, sauny, dyskoteki, wieczorne show, a dla tych co nie mogą spać: spotkanie ze szczęściem w kasynie.
 • Dzień 3: NIEDZIELA - FRANCJA - MARSYLIA po śniadaniu przypłynięcie do MARSYLII ok 08.30. Czas wolny. Dla chętnych fakultatywnie WYCIECZKA – CITY TOUR Przejazd autokarem do centrum, panoramiczny objazd miasta. Spacer obok Villi Śródziemnomorskiej i widowiskowej wizji architektonicznej miasta - EUROPEJSKIEJ STOLICY KULTURY 2013 z fantastyczną panoramą Starego Portu. Wjazd na wzgórze do Bazyliki Notre-Dame–de–la-Garde najpiękniejszego punktu widokowego na całą Marsylię. Czas wolny w mieście-możliwość zakupu serów, prowansalskich łakoci i pamiątek. Koszt ok 30 €/os. Ok 17.00 wypłynięcie z Marsylii
 • Dzień 4: PONIEDZIAŁEK – HISZPANIA - BARCELONA po śniadaniu przypłynięcie do BARCELONY ok 08.00. Czas wolny. Dla chętnych fakultatywnie WYCIECZKA BARCELONA - przejazd do wizytówki miasta kościoła Sagrada Familia (zwiedzanie z zewnątrz) przejazd do widowiskowego Park Guell, spacer przez część ogólnodostępną. Zwiedzanie Wzgórza Montjuïc z punktami widokowymi i obiektami olimpijskimi, przejazd obok dzieł słynnego architekta Antonia Gaudieg, koniec spaceru na Las Ramblas - najsłynniejszej ulicy Barcelony. (na życzenie Stadion Camp Nou) Czas zwiedzania ok.6 h. Koszt ok 35 euro/os. Ok 19.00 wypłynięcie z Barcelony.
 • Dzień 5: WTOREK – HISZPANIA - MAJORKA Po śniadaniu ok 08.00 przypłynięcie do PALMA DE MALLORCA. Dla chętnych fakultatywnie WYCIECZKA – PALMA DE MALLORCA - VALDEMOSSA. Panorama Palmy z punktu widokowego przy zamku Castillo de Bellver. Przejazd do VALDEMOSSY – zwanej najbardziej romantycznym miastem wyspy - spacer urokliwymi uliczkami śladami gorącego romansu Fryderyka Chopina i George Sand. Wizyta w Palmie: spacer po starówce miasta: katedra La Seu (z zewnątrz), Parc del Mar, Pałac Almudaina, Rambla. Czas zwiedzania: ok. 6h. Koszt: ok. 35 euro/os. Ok. 18.00 wypłynięcie z Palmy.
 • Dzień 6: ŚRODA DZIEŃ NA MORZU - korzystanie z bogatego zaplecza rekreacyjno – sportowego na statku.
 • Dzień 7: CZWARTEK RZYM ok 08.00 przypłynięcie do Civitavecchia - miasta nad Morzem Tyrreńskim znanego kąpieliska i uzdrowiska ze źródłami mineralnymi. Czas wolny lub fakultatywna wycieczka do RZYMU i WATYKANU. Panoramiczny przejazd przez miasto obok dzielnicy EUR i Term Karakalli, spacer obok Koloseum, Forum Romanum przez Kapitol do Fontanny di Trevi. Czas wolny na kawę, pizzę lub inne rzymskie przysmaki. Spacer przez Panteon i Plac Navona, do WATYKANU: zwiedzanie Bazyliky Św. Piotra z grobem Apostoła i św. Jana Pawła II, oraz słynną Pietą Michała Anioła. Czas zwiedzania ok. 6h. Koszt ok 60 euro/os. Ok 19.00 wypłyniecie z Civitavecchia
 • Dzień 8: WŁOCHY - LA SPEZIA ok 08.30 przypłynięcie do LA SPEZIA. Czas wolny lub fakultatywna wycieczka: PIZA i LUKA. W programie: przejazd do PIZY spacer przez Campo dei Miracoli (czyli Pole Cudów) z katedrą o przepięknej wielopoziomowej fasadzie, koliste Baptysterium oraz słynna Krzywa Wieża, czyli dawna katedralna dzwonnica, budowana przez prawie 200 lat (z zewnątrz). Po południu przejazd do LUKKI, miasta Pucciniego. Fascynujące miasto z rynkiem wybudowanym na ruinach dawnego amfiteatru rzymskiego – spacer z przewodnikiem. Ok 20.00 wypłyniecie z La Spezia. Koszt ok 35 euro/os.
 • Dzień 9: SOBOTA – WŁOCHY - SAVONA po śniadaniu przypłynięcie do SAVONY o 07.00 – wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przyjazd ok 04.00
 • Statek MSC Splendida****
Ten statek jest idealną propozycją dla każdego. Na tym statku nikt nie zazna nudy. Dzieci całymi dniami mogą spędzać czas na basenie ze zjeżdżalnią oraz w mini clubach. Dorośli mają również zapewniony szereg atrakcji jak animacje, gry i quizy. Wspaniałe połączenie nowoczesnego wzornictwa, elegancji oraz najnowszych technologii sprawia, że rejs statkiem MSC Splendida dostarczy niezapomnianych wrażeń podczas wakacji na morzu. 
Wliczone w cenę śniadania, obiady i kolacje podawane są zarówno w restauracjach à la carte, jak również w restauracji bufetowej, co daje możliwość wyboru miejsca posiłków każdego dnia. 
 
Statek MSC Splendida posiada 21 różnorodnych barów, w tym:
 • Sports Bar, gdzie znajduje się kręgielnia oraz transmitowane są wydarzenia sportowe
 • Bar L’Espresso z muzyką na żywo oferuje aromatyczną kawę, desery i lody
 • Gelateria, lodziarnia serwujące włoskie lody z naturalnych składników
 • Bar L’Enoteca z degustacją win i przystawkami ( dodatkowo płatne)
 • The One Bar leżący w obrębie luksusowego MSC Yacht Clubu
Na statkach linii MSC Cruises na dzieci czeka wykwalifikowana ekipa animatorów. Program rozrywkowy na statku MSC Splendida zadowoli dzieci w każdym wieku. Wiele zajęć dostępnych jest dla całej rodziny, ale istnieje także możliwość powierzenia opieki nad dziećmi, aby swobodnie spędzić czas we dwoje.
 
Mini kluby oferują zajęcia dla najmłodszych dzieci w wieku 3-6 lat oraz dla starszych (7-11 lat). Nastolatkowie bawią się w dwóch grupach wiekowych (12-14) i (15-17), a atrakcje obejmują zajęcia sportowe – koszykówka, siatkówka, tenis stołowy oraz warsztaty np. lekcje tańca. 
 
Dzieci w każdym wieku oraz dorośli chętnie spędzają też czas w salonie gier.

Codziennie podczas rejsu organizowane są animacje, gry, quizy i warsztaty. Ponadto na pokładzie statku znajduje się dyskoteka, a nawet lodziarnia. 

Na statku znajdują się 1637 kabin. Każda kabina posiada:
 • dwa pojedyncze łóżka lub jedno podwójne (w niektórych kabinach 3, 4 rozkładane łóżko)
 • biurko
 • łazienka z prysznicem i toaletą, 
 • suszarka do włosów, 
 • klimatyzacja, 
 • telewizja satelitarna, 
 • ręczniki, ręczniki plażowe
 • sejf
 • minibar (dodatkowo płatny oprócz MSC Yacht Club) 
 • Statek MSC Divina****+
Statek pasażerski MSC Divina to efektowny statek z pięknymi schodami wyłożonymi kryształami Swarovskiego. Urzeka swoją elegancją połączoną z nowoczesnością. Na pokładzie znajdują się wszelkie supernowoczesne udogodnienia, szereg obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz pierwszej klasy rozrywka.
 Statek został ochrzczony w 2012 roku w Marsylii. Jest to statek bliźniaczy do  MSC Fantasia i jest jednym z największych statków we flocie MSC Cruises. Na pokładzie statku MSC Divina znajduje się luksusowa część z apartamentami MSC Yacht Club, które oferują swoim gościom wiele przywilejów takich jak: priorytetowy check-in, oddzielna recepcja, usługi concierge czy usługi kamerdynerskie.

Na statku pasażerskim MSC Divina znajduje się osiem różnorodnych restauracji i 12 barów. Można tu spróbować zarówno kuchni włoskiej, jak i potraw w stylu amerykańskim. Między innymi:
 • Villa Rosa - główna restauracja, z której można podziwiać niezapomniane widoki (5 pokład)
 • The Black Crab – druga główna restauracja, dwupoziomowa, której atutem są typowe, przepyszne potrawy kuchni włoskiej. Dysponuje ona dużą ilością stolików dla 2 osób (5 i 6 pokład)
 • Calumet i Manitou – dwie restauracje samoobsługowe z bufetem (14 pokład)
 • Le Muse -  restauracja przeznaczona dla gości apartamentów Yacht Club. Specjalizuje się w daniach kuchni włoskiej, francuskiej i międzynarodowej najwyższej jakości. Obsługa w restauracji jest wspaniała, a między stolikami jest więcej przestrzeni niż w innych restauracjach (15 pokład)
 • Eataly Steakhouse – bardzo nowoczesna restauracja à la carte, która zainspirowała się nowojorską Manzo Restaurant. Można tu spróbować przepysznych dań mięsnych, różnych sałatek, makaronów i zup
 • Top Sail Lounge – bar z bufetem przeznaczony dla gości Yacht Clubu. Można tu spożyć nie tylko śniadanie, ale i inne posiłki w ciągu całego dnia. Wieczory uprzyjemnią koncerty pianistyczne. Idealne miejsce, gdzie można się zrelaksować lub poczytać książkę (15 pokład)
 • The One Bar – bar, który znajduje się na terenie luksusowego Yacht Clubu. Najlepsze miejsce na posiłek na świeżym powietrzu
 • Piazza del Doge – bar z lodami, ciastami i deserami (7 pokład)
Statek MSC Divina jest znakomicie przygotowany na potrzeby każdego uczestnika rejsu, zwłaszcza dzieci, które mają mieć zapewnione różnorodne  atrakcje przez cały okres pobytu na statku. Specjalnie dla nich zostało przygotowanych 5 klubów dla 5 różnych grup wiekowych, tak aby każde dziecko czuło się komfortowo oraz robiło to co je interesuje. Jest to niesamowita okazja do zdobycia nowych znajomości, poznawania nowych kultur oraz doświadczania codziennie nowych wrażeń.
 • Pakiet all inclusive - różnorakie napoje na każdy dzień rejsu
 • Wycieczka fakultatywna: Marsylia
  Dzień spędzony w pięknym mieście pozostanie w pamięci na długo. Panoramiczna przejażdżka na wzgórze La Garda, skąd roztacza się przepiękny widok na całą Lwią Zatokę. Spacer po Starym Porcie i konieczny zakup znakomitego mydła z Marsylii
   
 • Wycieczka fakultatywna: Rzym
  Wieczne miasto czeka na każdego z otwartymi ramionami. Spacer z "Rzymianką z wyboru", która opowie nam wiele ciekawych historii jakich nie znajdziemy w przewodnikach. Kawa przy Fontannie di Trevi i wizyta w Watykanie.

MSC Splendida****

tatek MSC Splendida**** jest idealną propozycją dla każdego. Na tym statku nikt nie zazna nudy. Dzieci całymi dniami mogą spędzać czas na basenie ze zjeżdżalnią oraz w mini clubach. Dorośli mają również zapewniony szereg atrakcji jak animacje, gry i quizy. Wspaniałe połączenie nowoczesnego wzornictwa, elegancji oraz najnowszych technologii sprawia, że rejs statkiem MSC Splendida dostarczy niezapomnianych wrażeń podczas wakacji na morzu.  

Wliczone w cenę śniadania, obiady i kolacje podawane są zarówno w restauracjach à la carte, jak również w restauracji bufetowej, co daje możliwość wyboru miejsca posiłków każdego dnia. 
 
Statek MSC Splendida posiada 21 różnorodnych barów, w tym:
 • Sports Bar, gdzie znajduje się kręgielnia oraz transmitowane są wydarzenia sportowe
 • Bar L’Espresso z muzyką na żywo oferuje aromatyczną kawę, desery i lody
 • Gelateria, lodziarnia serwujące włoskie lody z naturalnych składników
 • Bar L’Enoteca z degustacją win i przystawkami ( dodatkowo płatne)
 • The One Bar leżący w obrębie luksusowego MSC Yacht Clubu
Na statkach linii MSC Cruises na dzieci czeka wykwalifikowana ekipa animatorów. Program rozrywkowy na statku MSC Splendida zadowoli dzieci w każdym wieku. Wiele zajęć dostępnych jest dla całej rodziny, ale istnieje także możliwość powierzenia opieki nad dziećmi, aby swobodnie spędzić czas we dwoje.
 
Mini kluby oferują zajęcia dla najmłodszych dzieci w wieku 3-6 lat oraz dla starszych (7-11 lat). Nastolatkowie bawią się w dwóch grupach wiekowych (12-14) i (15-17), a atrakcje obejmują zajęcia sportowe – koszykówka, siatkówka, tenis stołowy oraz warsztaty np. lekcje tańca. 
 
Dzieci w każdym wieku oraz dorośli chętnie spędzają też czas w salonie gier.

Codziennie podczas rejsu organizowane są animacje, gry, quizy i warsztaty. Ponadto na pokładzie statku znajduje się dyskoteka, a nawet lodziarnia. 

Na statku znajdują się 1637 kabin. Każda kabina posiada:
 • dwa pojedyncze łóżka lub jedno podwójne (w niektórych kabinach 3, 4 rozkładane łóżko)
 • biurko
 • łazienka z prysznicem i toaletą, 
 • suszarka do włosów, 
 • klimatyzacja, 
 • telewizja satelitarna, 
 • ręczniki, ręczniki plażowe
 • sejf
 • minibar (dodatkowo płatny oprócz MSC Yacht Club) 

MSC Divina****+

 • Statek MSC Divina****+
Statek pasażerski MSC Divina to efektowny statek z pięknymi schodami wyłożonymi kryształami Swarovskiego. Urzeka swoją elegancją połączoną z nowoczesnością. Na pokładzie znajdują się wszelkie supernowoczesne udogodnienia, szereg obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz pierwszej klasy rozrywka.
 Statek został ochrzczony w 2012 roku w Marsylii. Jest to statek bliźniaczy do  MSC Fantasia i jest jednym z największych statków we flocie MSC Cruises. Na pokładzie statku MSC Divina znajduje się luksusowa część z apartamentami MSC Yacht Club, które oferują swoim gościom wiele przywilejów takich jak: priorytetowy check-in, oddzielna recepcja, usługi concierge czy usługi kamerdynerskie.

Na statku pasażerskim MSC Divina znajduje się osiem różnorodnych restauracji i 12 barów. Można tu spróbować zarówno kuchni włoskiej, jak i potraw w stylu amerykańskim. Między innymi:
 
 • Villa Rosa - główna restauracja, z której można podziwiać niezapomniane widoki (5 pokład)
 • The Black Crab – druga główna restauracja, dwupoziomowa, której atutem są typowe, przepyszne potrawy kuchni włoskiej. Dysponuje ona dużą ilością stolików dla 2 osób (5 i 6 pokład)
 • Calumet i Manitou – dwie restauracje samoobsługowe z bufetem (14 pokład)
 • Le Muse -  restauracja przeznaczona dla gości apartamentów Yacht Club. Specjalizuje się w daniach kuchni włoskiej, francuskiej i międzynarodowej najwyższej jakości. Obsługa w restauracji jest wspaniała, a między stolikami jest więcej przestrzeni niż w innych restauracjach (15 pokład)
 • Eataly Steakhouse – bardzo nowoczesna restauracja à la carte, która zainspirowała się nowojorską Manzo Restaurant. Można tu spróbować przepysznych dań mięsnych, różnych sałatek, makaronów i zup
 • Top Sail Lounge – bar z bufetem przeznaczony dla gości Yacht Clubu. Można tu spożyć nie tylko śniadanie, ale i inne posiłki w ciągu całego dnia. Wieczory uprzyjemnią koncerty pianistyczne. Idealne miejsce, gdzie można się zrelaksować lub poczytać książkę (15 pokład)
 • The One Bar – bar, który znajduje się na terenie luksusowego Yacht Clubu. Najlepsze miejsce na posiłek na świeżym powietrzu
 • Piazza del Doge – bar z lodami, ciastami i deserami (7 pokład)
Statek MSC Divina jest znakomicie przygotowany na potrzeby każdego uczestnika rejsu, zwłaszcza dzieci, które mają mieć zapewnione różnorodne  atrakcje przez cały okres pobytu na statku. Specjalnie dla nich zostało przygotowanych 5 klubów dla 5 różnych grup wiekowych, tak aby każde dziecko czuło się komfortowo oraz robiło to co je interesuje. Jest to niesamowita okazja do zdobycia nowych znajomości, poznawania nowych kultur oraz doświadczania codziennie nowych wrażeń.

All inclusive

Pakiet napojów dla każdego na każdy dzień rejsu

Wycieczka fakultatywna: Marsylia

Miasto mydła
Dzień spędzony w pięknym mieście pozostanie w pamięci na długo. Panoramiczna przejażdżka na wzgórze La Garda, skąd roztacza się przepiękny widok na całą Lwią Zatokę. Spacer po Starym Porcie i konieczny zakup znakomitego mydła z Marsylii
 

Wycieczka fakultatywna: Rzym

Wieczne Miasto
Wieczne miasto czeka na każdego z otwartymi ramionami. Spacer z "Rzymianką z wyboru", która opowie nam wiele ciekawych historii jakich nie znajdziemy w przewodnikach. Kawa przy Fontannie di Trevi i wizyta w Watykanie.
 
TERMIN FERII: DATA REJSU KABINA WEWNĘTRZNA KABINA Z OKNEM KABIINA Z BALKONEM
LUBUSKIE 15-22.01.2022 2795 3490 3890

HIT !!! DZIECI do 17 lat !!! jako 3 i 4 osoba w kabinie – TYLKO 1490 ZŁ
(przy zakwaterowaniu z minimum 2 osobami dorosłymi )


CENA ZA REJS - OBEJMUJE: zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii (7 noclegów); oraz wszystkie przyjemności związane z rejsem, czyli wyżywienie: 3 główne posiłki; przekąski między posiłkami; korzystanie z basenu i innych urządzeń sportowo-rekreacyjnych; udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, programy animacyjne itp.), udział w galowych kolacjach (obowiązują stroje wieczorowe). *cena rejsu jest ROZLICZANA w EURO. Dla wygodny uczestników – POWYŻEJ podano cenę przeliczoną na złotówki wg kursu z dnia przygotowania oferty 4,3 PLN/EURO: cena końcowa może ulec niewielkim zmianom.

DODATKOWO WKALKULOWANE W CENĘ IMPREZY: opiekę pilota, przejazd komfortowym autokarem do SAVONY i z powrotem, opłaty portowe, ubezpieczenie KL, NW i bagażu, napiwki obowiązkowe dla obsługi statku ( 10€/ dzień/ osobę dorosłą; 5 €/dzień/dziecko do 12 lat);

Cena nie obejmuje: kosztów wycieczek fakultatywnych z polską obsługą - wymagane minimum 30-35 osób; korzystania z internetu; napojów do obiadów i kolacji w restauracjach z obsługą kelnerską. PAKIET ALL INCLUSIVE: napoje alkoholowe płatne dodatkowo: 26,6 - 29,5€/os/dzień rejsu. 18€/os dziecko

KABINY WEWNĘTRZNE - to kabiny których powierzchnia wynosi ok. 14 m2. Możliwe jest zakwaterowanie maksymalnie 4 osób na 2 dodatkowych łóżkach piętrowych.

KABINY ZEWNĘTRZNE - to kabiny wielkości od 14 m2 posiadające okno. Wyposażone są w dwa pojedyncze łóżka, lub jedno podwójne. Możliwe jest zakwaterowanie 4 osób na 2 łóżkach piętrowych.

KABINY ZEWNĘTRZNE Z BALKONEM - to kabiny z prywatnym balkonem o wielkości od 18 m2. Na ich wyposażeniu znajdują się dwa pojedyncze łóżka, które na życzenie klientów mogą zostać połączone w jedno duże. Możliwe jest zakwaterowanie maksymalnie 4 osób w wybranych kabinach na rozkładanej kanapie i łóżku piętrowym.

WE WSZYSTKICH KABINACH: znajduje się telewizor (interaktywna tv), telefon, sejf, oraz mini bar. Łazienki wyposażone są w umywalkę, prysznic, WC oraz suszarkę do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Uwaga: liczba kabin 3/4 osobowych jest mocno ograniczona.

Kalkulacja ceny

Wybierz dodatkowe atrakcje:

Cena za wszystko:

0 zł

Opinie o nas

Katarzyna Jankowska
Nauczycielka
Od lat współpracujemy z Państwem i zawsze byliśmy zadowoleni z opieki pilota, warunków oraz wyżywienia w obiektach oraz z programu dostowanego do naszych potrzeb i oczekiwań.
Beata Imańska
nauczyciel
Po raz drugi uczestniczyliśmy z Państwem na wyciecze szkolnej. Kontakt - bardzo profesjonalny i miły, organizacja - SUPER! Pojedziemy i trzeci raz! :)
Sylwia Matuszak
Nauczycielka
Wycieczka spełniła nasze oczekiwania, wszyscy wrócili bardzo zadowoleni. Była szeroka oferta. W biurze panuje także bardzo miła atmosfera i dlatego jeździmy z Państwem już od lat.

Zobacz nowości

Piszemy dla was!
Zdjęcie telefonem Jak zrobić dobre zdjęcie telefonem ?
Zadzwoń do nas

Zapytaj o wycieczkęSzukasz dalej?

Poznaj cenę wycieczki z Twojej miejscowości

Napisz do nas
Niektórzy pytali też o?
Wyślij zapytanie

Dlaczego warto wybrać MEGA TOURS

Co nas wyróżnia

DOŚWIADCZENIE

Nasze doświadczenie to ponad 24 lata pracy w turystyce – nie można trafić lepiej, jeśli szukasz pomysłu na wycieczkę.

WYSOKA JAKOŚĆ

Na cel to dostarczanie wycieczek najwyższej jakości w najkorzystniejszej cenie.

WSPÓŁPRACA Z NAJLEPSZYMI

Dla naszych pilotów nie ma tajemnic i rzeczy niemożliwych – sami sprawdzili trasy i atrakcje, a co więcej uwielbiają swoją pracę.

PROGRAMY SZYTE NA MIARĘ

Specjalnie dla Ciebie sprawdzamy i polecamy najlepsze miejsca i najciekawsze atrakcje. Jesteśmy najlepsi w „szyciu wyjazdów na miarę”.

TO TY JESTEŚ WYJĄTKOWY

Ofertę dostosujemy do specyfiki grupy, chętnie przygotowujemy niestandardowe programy specjalnie dla Ciebie.

Z NAMI ZYSKASZ

Dostajesz piękne wspomnienia, wyjątkowe zdjęcia,  niesamowity zastrzyk pozytywnej energii i zapał do dalszych podróży. 

KUSZĄCE CENY

Twój budżet jest dla nas priorytetem i z zaangażowaniem dopasowujemy ceny do oczekiwań każdej grupy.

BEZPIECZEŃSTWO 

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Nasza kadra to profesjonaliści w tym co robią. U nas nie ma miejsca na przypadkowe osoby.

© 2021 Mega Tours Zielona Góra - wszystkie prawa zastrzeżone.
design by : rentlab.pl
Biuro podróży Mega Tours Zielona Góra, wczasy, wycieczki, last minute, wczasy z rodziną, turcja, tunezja, egipt, grecja, chorwacja, włochy, wyspy kanaryjskie
cookies

Ciasteczka Cookies i polityka prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek. Przeglądając ją wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie. 

Polub nas na FB

Zobacz nas w podróży

Zobacz nasze wyprawy