+48/ 68 - 324 03 77, 68 - 324 03 78
Biuro czynne: Pn-Pt: 10-18, So: 10-14
wycieczka@megatours.pl
Telefon alarmowy: 728 924 212
MEGA TOURS: koronawirus - zmiana warunków

Szanowni Państwo

Dziękujemy za rezerwację wycieczki w naszym biurze podróży. Od ponad 24 lat nieprzerwanie staramy się aby naszym priorytetem było bezpieczeństwo, komfort rezerwacji oraz realizacji wycieczek szkolnych.

W związku z wieloma zapytaniami dotyczącymi dalszego postępowania związanego z epidemią zachorowań na koronavirusa przekazujemy kilka uwag dotyczących już zarezerwowanych u nas oraz planowanych na wiosnę 2020 wycieczek.

Nasze biuro pozostaje w ciągłej łączności z władzami oświatowymi, na bieżąco śledzimy komunikaty kuratoriów i MEN oraz organów władzy państwowej. 
 

My - podobnie jak Państwo, oraz uczestnicy wycieczek szkolnych i ich rodzice analizujemy sytuację dlatego w związku z w/w przekazujemy WAŻNE INFORMACJE DLA ZAMAWIAJĄCYCH WYCIECZKI:

  1. Dla poczucia komfortu i bezpieczeństwa zamawiających nasze biuro  zmienia* warunki uczestnictwa – WYCIECZKI JEDNODNIOWE - rezygnacja bezkosztowa z wycieczek jednodniowych jest możliwa do 21 dnia przed wyjazdem na wycieczkę.  Z zastrzeżeniem kosztów wymagalnych zaliczek przekazanych już do naszych kontrahentów – np. Centrum Kopernika, Kopalnia Soli Wieliczka, itp. – gdzie wpłata zaliczki jest (była) konieczna do rezerwacja terminu zwiedzania.  
  2. Przy wycieczkach wielodniowych i wycieczkach zagranicznych – jesteśmy w ciągłym kontakcie z z naszymi kontrahentami (baza noclegowa, linie lotnicze) oraz nie będziemy powiększać kwot ewentualnie opłaconych zaliczek bez porozumienia z Zamawiającymi czyli naszymi Turystami do 21 dni przed wyjazdem. Przy ewentualnych zmianach w realizacji wycieczek wielodniowych wszystkie decyzje będą podejmowane indywidualnie.
  3. Jeśli Waszym życzeniem będzie zmiana terminu realizacji  imprezy lub jeśli będą tego wymagały zalecenia władz sanitarnych (GIS) lub Ministerstwa Spraw Zagranicznych – będziemy wszystkie takie przypadki rozpatrywali z pełnym zaangażowaniem tak, aby kolejny  termin najlepiej spełniał Wasze oczekiwania i nasze możliwości.

W każdym przypadku będziemy na bieżąco informować wszystkich naszych Turystów jeśli pojawią się nowe okoliczności w sprawie koronawirusa mogące mieć wpływ na realizację wyjazdu.

Celem naszych działań jest unikniecie oraz zminimalizowanie wszelkiego ryzyka i obaw zarówno zdrowotnych jak i finansowych. Bezpieczeństwo i zdrowie uczestników naszych wycieczek jest dla nas NAJWAŻNIEJSZE. W/w wskazówki proszę przekazać rodzicom naszych małych turystów, by dać jasny przekaz, że nasza zgodna współpraca jest PRIORYTETEM.

Z poważaniem Mariusz Grabowy i MEGA TOURS TEAM

*zmiana warunków podróży obowiązuje od dnia dzisiejszego do końca kwietnia 2020. Informacja o powrocie do standardowych warunków uczestnictwa zostanie zamieszczona na naszej stronie www i przekazana osobnym komunikatem

https://www.gov.pl/web/edukacja/rekomendacje-ministra-edukacji-narodowej-dla-dyrektorow-przedszkoli-szkol-i-placowek-oswiatowych?fbclid=IwAR0UniHpMrqxhig32QxziB-qADxiK63-Tpt5InAci3hQLyYdgLwwBgLoIV8

Newsletter
Promocje na e-mail
Mega Tours : wycieczki szkolne, wycieczki zagraniczne, wycieczki objazdowe, wycieczkiu jednodniowe, wycieczki kilkudniowe, zielone szkoły, wyjazdy integracyjne, wycieczki dla grup
KSI Media - portale dla turystyki i biur podróży. Copyright by KSI Media 2014. All rights reserved. Opublikowane na stronach materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.