+48/ 68 - 324 03 77, 68 - 324 03 78
Biuro czynne: Pn-Pt: 10-18, So: 10-14
wycieczka@megatours.pl
Telefon alarmowy: 728 924 212
MEGA TOURS: koronawirus, wiosna 2020

 

Drodzy Klienci,

 

Sytuacja, w której się znaleźliśmy jest niespodziewana dla wszystkich, dlatego chcieliśmy Wam bardzo podziękować za dotychczasowe wsparcie i zaufanie, którym nas obdarzacie. 

 

Wybór naszego biura zarówno w przeszłości jak i dzisiaj daje Wam pewność, że zarezerwowane świadczenia są wysokiej jakości, gwarantowane wieloletnim doświadczeniem, zespołem zgranych pracowników i TRZEMA FILARAMI GWARANCJI MEGA TOURS*

 

Wspominamy o tym – ponieważ jako nasi klienci jesteście traktowani jak rodzina. (w najlepszym tego słowa znaczeniu) Dlatego zdecydowanie popieramy akcję #zostańwdomu i prosimy o bardzo poważne potraktowanie tej sprawy. To od nas wszystkich zależy jak szybko poradzimy sobie z tym problemem. Jeśli solidarnie będziemy się stosować do wszystkich zaleceń służb sanitarnych, dużo szybciej wrócimy do normalności. Czekając na ten moment cały czas dzielnie czuwamy na posterunku – mimo, że tylko zdalnie – odpowiadamy na Wasze emaile, tłumaczymy, przekładamy daty wyjazdów, zwracamy wpłacone zaliczki, szkolimy się i przygotowujemy nowe fantastyczne propozycje.

 

Jako biuro podróży włączyliśmy się w akcję  #ZmienTerminNieOdwoluj by podkreślić naszą solidarność z sytuacją całej branży turystycznej.  Dziękujemy więc wszystkim tym, którzy przenoszą swoje zaplanowane wycieczki na jesień, rozumiemy tych, którzy nie mogą tego zrobić – przede wszystkim uczniów klas ósmych, którzy często przez ostatnie 8 lat wspólnie z nami podróżowali.

Krótkie ABC na najbliższe tygodnie i miesiące:

 

  1. zaplanowane wycieczki szkolne odbędą się pod warunkiem, że zostanie odwołany stan epidemii i będzie zgoda na ich realizację ze strony Ministerstwa Edukacji Narodowej.
  2.  Wpłaty nowych i kolejnych zaliczek zostają przesunięte na okres po epidemii.

  3. Jeśli termin Waszej zaplanowanej wycieczki przypada na czas zagrożenia proponujemy:
    A: zmianę terminu z przesunięciem na termin wrześniowy lub inny dogodny dla grupy
    B: zwrot wpłaconej zaliczki – natychmiast przekazujemy wszystkie środki znajdujące się obecnie na naszym koncie – dla ok 10% grup niektóre środki zostały już przekazane na zarezerwowane świadczenia i sukcesywnie w momencie ewentualnej rezygnacji grupy je odzyskujemy od naszych kontrahentów)
    C: voucher dla grupy o równowartości wpłaconej zaliczki do wykorzystania do końca czerwca 2021 roku w zamian za odstąpienie od rezygnacji z EXTRA BONUSEM: 2 dodatkowe miejsca gratis na wycieczce jednodniowej i jedno dodatkowe miejsce gratis na wycieczce wielodniowej.

 

Mamy nadzieję, że proponowane rozwiązania są dla Was satysfakcjonujące bo podobnie jak Wy jesteśmy w takiej sytuacji pierwszy raz.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy podobnie jak my czekają z nadzieją aż ruszą pierwsze wycieczkowe autokary. Bo dzisiaj bardzo dokładnie zdaliśmy sobie sprawę, że to nie jest TYLKO wycieczka... . Turystyka to dla wielu osób fantastyczne emocje i dobre wspomnienia, a dla osób pracujących w tej branży sposób na życie i realizację swojego powołania zawodowego. Nasza życiowa przygoda - dzisiaj okazała się  łańcuchem malutkich ogniw, z których każde daje pracę i źródło utrzymania wielu wzajemnie wspierającym się osobom. Wpłaty w muzeum, w hotelu, w restauracji i za autokar to w końcowym efekcie także podatki, które płyną strumieniem do naszych dzielnych lekarzy i pielęgniarek, zaangażowanych w zdalne nauczanie nauczycieli i wielu, wielu innych.

Szanowni Państwo – dziękujemy wszystkim, którzy dodają nam otuchy i deklarują wspólne wyprawy kiedy obecna sytuacja będzie już tylko wspomnieniem. W dzisiejszych czasach Wasze wsparcie jest dla nas najważniejsze bo jesteśmy pewni, że to właśnie dzięki niemu  przepłyniemy naszym megatoursowym okrętem przez wzburzone fale epidemii i szczęśliwie zacumujemy razem z Wami w niejednym jeszcze wycieczkowo - wakacyjnym porcie. RAZEM DAMY RADĘ.

Serdecznie pozdrawiam

 

Mariusz Grabowy i Mega Tours Team

 

*TRZY FILARY GWARANCJI MEGA TOURS:  1 STABILNA SYTUACJA NASZEJ FIRMY – będąca efektem konsekwentnie realizowanej politykę jakości realizowanych świadczeń od ponad 24 lat. 2. KONCESJA ORGANIZATORA TURYSTYKI WSPARTA POLISĄ OC, która opiewa na ponad 300 000 zł co daje nam miejsce w pierwszej trójce najlepiej ubezpieczonych biur w naszym województwie. 3. TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY – wspierany przez nasze państwo, w którym zgromadzono niebagatelną kwotę ponad 160 mln złotych - to zabezpieczenie wszystkich wpłat na wycieczki organizowane przez koncesjonowanych organizatorów podróży.

 

Newsletter
Promocje na e-mail
Mega Tours : wycieczki szkolne, wycieczki zagraniczne, wycieczki objazdowe, wycieczkiu jednodniowe, wycieczki kilkudniowe, zielone szkoły, wyjazdy integracyjne, wycieczki dla grup
KSI Media - portale dla turystyki i biur podróży. Copyright by KSI Media 2014. All rights reserved. Opublikowane na stronach materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.