+48/ 68 - 324 03 77, 68 - 324 03 78
Biuro czynne: Pn-Pt: 10-18, So: 10-14
wycieczka@megatours.pl
Telefon alarmowy: 728 924 212
Kiedy jechać

TERMINY WYCIECZEK
jest to niewątpliwie jedna z najważniejszych spraw. Większość wycieczek tradycyjnie organizowana jest w maju, czerwcu i październiku.

Tradycyjnie także w tym okresie dobra baza noclegowa jest zajęta, parkingi są zatłoczone, a pod zwiedzanymi obiektami tworzą się kolejki z grup szkolnych, które niejednokrotnie powodują opóźnienia w realizacji programu, a czasami wręcz uniemożliwiają jego realizację.

Mając to na uwadze proponujemy Państwu zastanowienie się nad możliwością zamówienia wycieczki poza tymi terminami, szczególnie jeśli dotyczy to wycieczek, których program obejmuje zwiedzanie miast i obiektów gdzie zwiedzamy wnętrza.
 
W góry natomiast zapraszamy w miesiącach zimowych, bo warto posaneczkować i zorganizować kulig.

Przypominamy także, że wiele obiektów jak np. Jaskinia „Niedźwiedzia”, komnaty królewskie na Wawelu, Zamek Królewski w Warszawie, Wilanów, wymagają zarezerwowania z dużym wyprzedzeniem z reguły 3 – 4 miesięcznym. Wczesna rezerwacja pozwoli Państwu na spokojne kompletowanie grupy, a nam na zapewnienie najwyższego poziomu świadczonych usług.
Newsletter
Promocje na e-mail
Mega Tours : wycieczki szkolne, wycieczki zagraniczne, wycieczki objazdowe, wycieczkiu jednodniowe, wycieczki kilkudniowe, zielone szkoły, wyjazdy integracyjne, wycieczki dla grup
KSI Media - portale dla turystyki i biur podróży. Copyright by KSI Media 2014. All rights reserved. Opublikowane na stronach materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.