+48/ 68 - 324 03 77, 68 - 324 03 78
Biuro czynne: Pn-Pt: 10-18, So: 10-14
wycieczka@megatours.pl
Telefon alarmowy: 728 924 212
Jak rezerwować
 

SZANOWNI PAŃSTWO,

Dziękujemy bardzo za rezerwację wycieczki dokonaną w Biurze Podróży MEGA TOURS.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z niniejszymi warunkami organizacji wycieczki, ponieważ z chwilą rezerwacji stają się one wiążące dla Państwa. Poniższe warunki dotyczą wycieczek krajowych i zagranicznych organizowanych przez MEGA TOURS.
CENY WYCIECZEK I UKŁAD OFERTY W KATALOGU
WYCIECZKI JEDNODNIOWE KRAJOWE:
Ceny wycieczek - obejmują koszt przewodnika, autokaru, ubezpieczenia, organizacji imprezy, nagród i upominków dla uczestników, oraz koszty związane z biletami wstępu, dodatkowymi przejazdami i opłatami parkingowymi.
WYCIECZKI WIELODNIOWE I ZAGRANICZNE

Ceny obejmują świadczenia takie jak przy wycieczkach jednodniowych oraz dodatkowo koszty noclegów, śniadań i obiadokolacji.
Część wycieczek ma inne świadczenia żywieniowe lub została skalkulowana na 44 osoby płatne i 3 miejsca bezpłatne - w takich przypadkach nie dopuszczamy możliwości obniżenia liczebności grupy. Jeśli w cenę wycieczki wkalkulowano inne świadczenia - zawsze jest to podane w ramce imprezy. W ofercie znajdują się także możliwości i koszty realizacji programu dodatkowego.
        W związku z tym, że zbieranie grupy wycieczkowej odbywa się zazwyczaj poprzez łączenie klas postanowiliśmy podzielić koszty stałe na grupy różnej wielkości – co przedstawiono w tabeli poniżej.

GRUPY CENOWE NA WYCIECZKI

 
A – 47 – 48 osób w tym 45 – 44 płatne+4 gratis
 
B – 43 – 46 osób w tym 43 – 40 płatne+4 gratis
C – 39 – 42 osób w tym 39 – 35 płatne+4 gratis
D – 37 – 32 osób w tym 30 – 34 płatne+3 gratis
JAK OBLICZYĆ KOSZT WYCIECZKI ??? – PRZYKŁAD

SKALNE MIASTA I ZOO SAFARII - 2 DNI

1.   Adrspaskie Skalne Miasto, Teplickie Skalne Miasto
2.   ZOO Safari w Dvur Kralowe Połączenie obu powyższych programów - przygotowane jako wycieczka dla młodszych dzieci. Na życzenie dodatkowo: Józefów - największa twierdza na terenie Czech - wędrówka podziemnymi labiryntami twierdzy +20 Kc/os

W cenie: autokar, przewodnik, ubezpieczenie, wstępy podkreślone, nocleg x 1, śniadanie x 1, obiadokolacja x 1, konkursy i nagrody.

Przykładowo: przy wyjeździe grupy 44 - 45 osobowej na wycieczkę powyżej

koszt całkowity na uczestnika wynosi: - 120 zł/os.
przy grupie 43 - 40 osobowej – 124 zł/os.,
przy grupie 39 – 36 137 zł/os., a przy grupie liczącej od 30 do 35 osób - 152 zł/os.


Jeśli natomiast grupa uzna, że warto drugiego dnia odwiedzić twierdzę w Józefowie każdy z płatnych uczestników musi dopłacić dodatkowo do powyższych cen 20 koron

Godziny podane w ramce głównej 7.00 i 20.00 są orientacyjnymi godzinami rozpoczęcia i zakończenia wycieczki

Cyfry 1 i 2 oznaczają poszczególne dni wycieczki i realizowany tego dnia program.

Newsletter
Promocje na e-mail
Mega Tours : wycieczki szkolne, wycieczki zagraniczne, wycieczki objazdowe, wycieczkiu jednodniowe, wycieczki kilkudniowe, zielone szkoły, wyjazdy integracyjne, wycieczki dla grup
KSI Media - portale dla turystyki i biur podróży. Copyright by KSI Media 2014. All rights reserved. Opublikowane na stronach materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.