+48/ 68 - 324 03 77, 68 - 324 03 78
Biuro czynne: Pn-Pt: 10-18, So: 10-14
wycieczka@megatours.pl
Telefon alarmowy: 728 924 212
7 x Dlaczego z nami
1.     NASZE DOŚWIADCZENIE:
 
        Od ponad dwudziestu dwóch lat zajmujemy się turystyką szkolną, a osiemnaście lat wspólnie z Wami organizujemy wycieczki szkolne, kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży jako Biuro Podróży Mega Tours. Jesteśmy członkiem - Polskiej Izby Turystyki - elitarnego zrzeszenia polskich biur podróży oraz z racji doświadczenia członkiem założycielem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej.
 
2.     NASZE WYCIECZKI, PILOCI, AUTOKARY - WASZE OCENY !!!

        Obecnie oferujemy ponad 100 sprawdzonych programów wycieczkowych. Dokładamy wszelkich starań by były profesjonalnie przygotowane i miały ciekawy program. Wycieczki prowadzą z reguły młodzi piloci - umiejący pracować z dziećmi. Wzorem ubiegłych lat kierowaliśmy do Państwa ankiety powycieczkowe. Swoimi opiniami podzieliło się z nami prawie 60% kierowników wycieczek. Maksymalnie mogliście nam przyznać 100 punktów. Średnia ocena pilota w roku szkolnym w wypełnianych przez Was ankietach wyniosła 97 pkt. na 100 możliwych. Nasze hotele i miejsca noclegów grup uzyskały wynik: 86. Nasze programy wycieczek: 97 pkt. Nasz katalog 98 pkt. Spełnienie oczekiwań uczestników wycieczki - 98,0. Korzystamy z pewnych i sprawdzonych przewoźników z koncesjami turystycznymi (średnia ocen 96 pkt. na 10) - a postaramy się by było jeszcze lepiej. Ocenili nas Państwo bardzo wysoko. Postaramy się tego zaufania nie zawieść na następnych wycieczkach.
3.     NASZE CENY
       Nasze ceny są niewygórowane, dopasowane do skromnych uczniowskich kieszeni. Proponujemy różne warianty cenowe i opcje do wyboru. Zlecając nam zorganizowanie wycieczki oszczędzasz swój czas i nierzadko pieniądze uczestników.
4.     WYGODA I ROZLICZENIA
        Łatwość zamówienia wycieczki - wystarczy zadzwonić i zamówić termin. Proponujemy najkorzystniejsze warunki płacenia za wycieczkę. Przy wycieczkach jednodniowych - wpłacacie należność w dniu wyjazdu, przy wycieczkach wielodniowych tylko niewielkie zaliczki, a  pełną kwotę na krótko przed wyjazdem.
5.     MIEJSCA BEZPŁATNE
        Zawsze przyznajemy od 3 do 4 miejsc bezpłatnych dla opiekunów wycieczek i dzieci z uboższych rodzin -  a w promocyjnych terminach nawet do 10 miejsc gratis !!! Warto skorzystać...
6.     KONKURSY, NAGRODY, PROMOCJE
         Kolejny rok staramy się wyróżniać najlepszych pedagogów oraz nagradzać współpracujących z nami nauczycieli  i jeżdżące z nami dzieci nagrodami na wycieczkach.
7.     GWARANCJE I BEZPIECZEŃSTWO
        Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych posiadamy koncesję organizatora turystyki nr 0034 wydaną przez Wojewodę Lubuskiego oraz polisę OC dla każdego wyjeżdżającego z nami turysty w firmie AXA SA. Programy naszych wycieczek opracowujemy w oparciu o założenia zawarte w Zarządzeniu Nr 18 MEN z dnia 29 września 1997 r. "W sprawie zasad i warunków organizowania przez szkoły i placówki publiczne krajoznawstwa i turystyki".  Korzystamy tylko ze sprawdzonych autokarów turystycznych. Każdorazowo na Państwa życzenie nasze autokary przed wyjazdem na trasę są kontrolowane przez policję.
 
BEZPIECZEŃSTWO JEST U NAS NA PIERWSZYM MIEJSCU.

  
Newsletter
Promocje na e-mail
Mega Tours : wycieczki szkolne, wycieczki zagraniczne, wycieczki objazdowe, wycieczkiu jednodniowe, wycieczki kilkudniowe, zielone szkoły, wyjazdy integracyjne, wycieczki dla grup
KSI Media - portale dla turystyki i biur podróży. Copyright by KSI Media 2014. All rights reserved. Opublikowane na stronach materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.